Teklif ve Tedarik için Bize Ulaşın

Notebook Tamiri

Marka Model Bağımsız Notebook Tamiri

 

 

 

Lenovo ServisAyem Bilişim olarak Tüm marka notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Kaliteli ürünler olmasına rağmen notebook ve tabletler çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

Lenovo Teknik Servis

Asus Servis

Ayem Bilisim olarak Asus marka notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Kaliteli ürünler olmasına rağmen notebook ve tabletler çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz de teknolojik laboratuvar ve profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

Asus Teknik Servis

Teknik Servis Politikamız

Tüm marka notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Lenovo marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız Lenovo teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

 

ASUS notebook anakart tamiriASUS notebook elektronik parçaların onarımıASUS notebook BİOS güncellemesiASUS notebook ekran tamiriASUS notebook şarj soketi tamiriASUS notebook RAM değişimiASUS notebook klavye tamiriASUS notebook LCD kablo değişimi, ASUS notebook işlemci değişimiASUS notebook parça değişimi, ASUS notebook işletim sistemi kurulmasıASUS notebook virüs temizlemesi, ASUS notebook sürücü ve driver yüklenmesi, ASUS notebook florasan değişimiASUS notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Asus teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

HP notebook anakart tamiriHP notebook elektronik parçaların onarımıHP notebook BİOS güncellemesiHP notebook ekran tamiriHP notebook şarj soketi tamiriHP notebook RAM değişimiHP notebook klavye tamiriHP notebook LCD kablo değişimi, HP notebook işlemci değişimiHP notebook parça değişimi, HP notebook işletim sistemi kurulmasıHP notebook virüs temizlemesi, HP notebook sürücü ve driver yüklenmesi, HP notebook florasan değişimiHP notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da HP teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

SAMSUNG notebook anakart tamiri, SAMSUNG notebook elektronik parçaların onarımı, SAMSUNG notebook BİOS güncellemesi, SAMSUNG notebook ekran tamiri, SAMSUNG notebook şarj soketi tamiri, SAMSUNG notebook RAM değişimi, SAMSUNG notebook klavye tamiri, SAMSUNG notebook LCD kablo değişimi, SAMSUNG notebook işlemci değişimi,SAMSUNG notebook parça değişimi, SAMSUNG notebook işletim sistemi kurulması, SAMSUNG notebook virüs temizlemesi, SAMSUNG notebook sürücü ve driver yüklenmesi,SAMSUNG notebook florasan değişimi, SAMSUNG notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Samsung teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

LENOVO notebook anakart tamiriLENOVO notebook elektronik parçaların onarımıLENOVO notebook BİOS güncellemesiLENOVO notebook ekran tamiriLENOVO notebook şarj soketi tamiriLENOVO notebook RAM değişimiLENOVO notebook klavye tamiriLENOVO notebook LCD kablo değişimi, LENOVO notebook işlemci değişimiLENOVO notebook parça değişimi, LENOVO notebook işletim sistemi kurulmasıLENOVO notebook virüs temizlemesi, LENOVO notebook sürücü ve driver yüklenmesi, LENOVO notebook florasan değişimiLENOVO notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Lenovo teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan LENOVO tablet dokunmatik ekran tamiriLENOVO tablet şarj soketi tamiriLENOVO tablet anakart tamiriLENOVO tablet elektornik parçaların tamiri, LENOVO tablet adaptör tamiri, LENOVO tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de Lenovo teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.